Rotacijske drljače
X

Rotacijske drljače

Home/Sva zastupništva/BEDNAR/Rotacijske drljače

Rotacijske drljače za pripremu sjetvene površine BEDNAR

Rotacijske drljače BEDNAR KATOR KN namijenjene su kvalitetnoj pripremi sjetvene površine, mrvljenju grudica i stvaranju ujednačenog profila tla prije sjetve.

Pošalji upit
Rotacijske drljače

Za što su namijenjene rotacijske drljače?

Rotacijske drljače namijenjene su pripremi sjetvene površine nakon prethodne obrade tla. Aktivnim radnim tijelima mrve grudice, ravnaju površinu i stvaraju čvrstu podlogu za sjeme uz rahli gornji sloj tla.

KATOR KN posebno je prikladan za pripremu sjetvene površine na nepropusnim, tvrdim, suhim i teškim tlima, gdje u jednom prolazu osigurava kvalitetno pripremljenu sjetvenu površinu.

U ovoj kategoriji za sada predstavljamo model KATOR KN. Postavka je pripremljena tako da se kasnije mogu dodati i drugi modeli.

Prednosti

Glavne prednosti rotacijske drljače KATOR KN

KATOR KN dostupan je u radnim širinama od 3 do 8 metara, a pritom zadržava visok broj rotora po metru radne širine za kvalitetno mrvljenje tla.

  • ujednačena obrada profila tla i kvalitetna priprema sjetvene površine
  • robustan reduktor za pouzdan prijenos snage
  • svaki rotor opremljen s tri ležaja za veću stabilnost i trajnost
  • razmak rotora samo 22,5 cm za bolje mrvljenje grudica
  • mogućnost odabira više vrsta stražnjih valjaka ovisno o tipu tla
  • jednostavna zamjena noževa sustavom brze izmjene
Modeli

Modeli u ponudi

Trenutno je u ovoj kategoriji istaknut model KATOR KN. Ako se ponuda proširi, u istu mrežu mogu se dodati dodatne kartice.

BEDNAR KATOR KN rotacijska drljača

KATOR KN

Nošena rotacijska drljača s aktivnim radnim tijelima za pripremu sjetvene površine, posebno prikladna za teža, tvrđa i suha tla.

  • Radna širina3-8 m
  • Snaga traktora90-400 KS
  • Radna dubinado 15 cm
Više informacija
Konstrukcija

Priprema i mrvljenje tla u jednom prolazu

Robustan reduktor

Poseban puni vijenac s produljenim kućištem i reduciranim središnjim vratilom od 75 mm osigurava savršen prijenos sile između reduktora i kaskade zupčanika, čak i pri intenzivnom radu.

Tri ležaja po rotoru

Svaki rotor oslonjen je na tri ležaja, što štiti zupčanike, vratila i brtve od oštećenja te jamči stabilnost rotora tijekom cijelog radnog vijeka stroja.

Trebate pomoć pri odabiru rotacijske drljače?

Tim Mehanizacije Miler pomaže vam odabrati odgovarajuću izvedbu prema tipu tla, radnoj širini, snazi traktora i željenoj dodatnoj opremi.

Pošalji upit

Kontaktirajte nas:

  • *
  • *
  • *
  • *
 
 

Kontakt

MEHANIZACIJA MILER d.o.o.
sjedište tvrtke u Kalinovcu

  • Kolodvorska ulica 155 F, 48361 Kalinovac
  • 048 626 801
  • info@miler.hr

Svi kontakti