Vizitka
X

Vizitka

Kolodvorska ulica 155F, 48361 Kalinovac
Hrvatska
OIB: 11442200259
MB: 04114973

Radno vrijeme:
Pon. – Pet. 7.00 – 18.00
Sub. 8.00 - 13.00

Temeljni kapital: 20.000,00 kn uplaćen u cijelosti.
MEHANIZACIJA MILER d.o.o., društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu Upisano u Trgovačkom sudu u Bjelovaru.

Zagrebačka banka
IBAN: HR7023600001102597431
SWIFT CODE (BIC): ZABAHR2X

Prokurist Branko Miler

Tel.: +386 2 62 03 440
e-mail: branko.miler@mehanizacija-miler.si

Izvršni direktor, prokurist Zvonko Božič

Tel.: +386 51 660 091
e-mail: zvonko.bozic@mehanizacija-miler.si

Direktorica i voditeljica službe za pravna, opća i kadrovska pitanja Martina Bubalo

tel: 099 5307 773
e-mail: martina.bubalo@miler.hr

Prokurist dr. Rok Črešnar

e-mail: rok.cresnar@mehanizacija-miler.si

Prodaja za Istočnu Hrvatsku Branimir Bagarić

tel: 099 543 9855
e-mail: branimir.bagaric@miler.hr

Računovodstvo i financije Maja Osman

tel: 099 531 2369
e-mail: maja.osman@miler.hr

Trgovina i prodaja rezervnih dijelova Ivan Kolaric

tel: 048 626 801; 099 454 0522
e-mail: trgovina@miler.hr

Voditelj prodaje strojeva Marko Šostarec

tel: 099 454 0521
e-mail: marko.sostarec@miler.hr

Voditelj trgovine Barbara Imbriša

tel: +385 99 434 3336
e-mail: barbara.imbrisa@milershop.hr

Webshop

tel: 099 498 8890
e-mail: info@milershop.hr

Asistentica komercijalista Tena Strmota

tel: 099 545 6941
e-mail: tena.strmota@miler.hr

 

Servis Marko Šadek

tel: 099 434 3335
e-mail: marko.sadek@miler.hr

 

Prodaja Središnja Hrvatska Ivica Ivanović

tel: 099 495 0224
e-mail: ivica.ivanovic@miler.hr

 

Administratorica Marija Horvat Šostarec

tel: 099 477 3828
e-mail: marija@miler.hr

 

53220 Otočac, Hrvatska
Špilnički odvojak 5
Mob: 099 4950242 Tel.: 053 8910971
Mail: otocac@miler.hr

 

Radno vrijeme:
Pon. – Pet. 8.00 – 16.00

 

Spletni upit

  • *
  • *
  • *
  • *
 
 

Kontakt

MEHANIZACIJA MILER d.o.o.
sjedište tvrtke u Kalinovcu

  • Kolodvorska ulica 155 F, Kalinovac 48350 Đurđevac
  • 099 454 0522
  • 099 454 0521
  • info@miler.hr

Svi kontakti